Nice Concept. We're just starting the school process (4yr old), and I'm amazed to see all the use of tech in schools these days. When I was in school, we were lucky to have an Apple ][ in the library!<p>*Question: On your business model, are you hedging that paid classes ($9.99 / month) will just stay under 1,000 texts (Based on twilio .01/per rate) in aggregate and thus leave a little profit for you, or is there more to it?<p>If there is not more to it, it seems like the 'unlimited' could be risky (unless your unlimited is really like AT&T's 'unlimited' data plan :-) ).<p>A class of 25 students might encompass 35-40 devices (including parents). @ 40 devices 1 broadcast per school day is $8.20 cost to you. This does not include for responses, multiple sends per day, etc..<p>I know you've thought through all this, and probably have great answers, I'm just always interested to hear how others think about their price models. Thanks for sharing.